Arī BPMA Jēkabpils filiālē ēno

Šī gada 15. februārī Latvijā jau divpadsmito reizi pēc kārtas Junior Achievement – Young Enterprise Latvija, Skolēnu mācību uzņēmumu programmas ietvaros, rīko Ēnu dienu – skolēnu, viņu vecāku, skolotāju un dažādu nozaru profesionāļu izglītojošu profesionālās orientācijas pasākumu.
Šajā pasākumā pirmo reizi piedalījās arī BPMA Jēkabpils filiāle, kuras pasniedzēju Salas novada Sociālā dienesta vadītāju Initu Gādmani ēnoja Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 11.klases skolniece Laine Tiltiņa.
- Oficiāli "ēnošana" notika trešdien, tomēr sakarā ar to, ka lekcijas filiālē notiek tikai piektdienās un sestdienās, skola deva atļauju man to pārnest uz 17.02.2012. Bija paredzēts, ka būšu ēna filiāles pasniedzējai, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas psiholoģei Lailai Ščadro lekcijās studiju disciplīnai "Atbalsts krīžu situācijās". Lekcija diemžēl tika atcelta un tās vietā filiāles administrācija man piedāvāja apmeklēt Initas Gādmanes vadīto lekciju studiju disciplīnā "Supervīzija sociālajā darbā". Lai gan mani vairāk interesē psiholoģija, tomēr ne mirkli nenožēloju, ka apmeklēju konkrēti šo lekciju. Līdz šim man bija savs priekšstats par lekciju vadīšanu, kurš ēnu dienās apstiprinājās. Esmu ļoti apmierināta ar šo pasākumu.
Iespaidos dalījās arī Inita Gādmane:
- Šī nav pirmā reize, kad piedalos Ēnu dienās, tomēr tā ir pirmā reize, kad piedalos kā pasniedzēja. Laine sākumā lekciju vēroja no malas, tomēr vēlāk aktīvi tajā piedalījās, jo lekcija tika konstruēta kā praktiskā nodarbība, kurā tika ietvertas dažas teorētiskas atkāpes. Tika izspēlēta lomu spēla un Laine izteica savu viedokli. Arī es esmu apmierināta ar viņas darbošanos!